فروشگاه لوازم خانگی نورکالا

دسته بندیهیچ کالایی در سبد خرید شما موجود نمی باشد.

راهنمای خرید از نورکالا

 

قیمت کالاهای موجود در سایت  حداقل برای مدت یک هفته معتبر می باشد .

 بعد از ثبت سفارش شما در سایت فروشگاه نورکالا ،با شما تماس می گیریم تا توافق لازم  نسبت به مشخصات کالا و قیمت آن و هزینه و زمان ارسال کالا انجام شود . سپس مراحل  فروش به یکی از  دو روش  زیر ادامه می یابد . 

اول برای تهران :

 کالا توسط پیک به آدرس مورد درخواست شما ارسال می شود . شما می توانید بصورت آنلاین پرداخت نمائید یا بعد از تحویل گرفتن کالا وجه آن و هزینه ارسال را به پیک پرداخت نماید .

دوم برای سایر شهرستان ها :

 بعد از پرداخت آنلاین یا واریز قیمت کالا به حساب فروشگاه نورکالا با شماره های سایت تماس بگیرید تا نسبت به تحویل کالا به شرکت تیپاکس یا اتوبوسرانی اقدام شود . سفارش شما حداکثر طی زمان 2 روز کاری به دست شما خواهد رسید . هزینه ارسال کالا کمتر از شش کیلوگرم در حال حاضر بطور متوسط کمتر از دوازده هزار تومان می باشد.

   در صورت نیاز می توانید مبلغ فاکتور را به شماره کارت 0756  2877  2910  5022  بانک پاسارگاد به نام شهریار مازندرانی واریز نمایید. لطفا قبل از وازیر مبلغ با فروشگاه نورکالا هماهنگ فرمائید .

 لطفا در هنگام تحویل گرفتن کالا نسبت به سلامت فیزیکی جعبه دقت نمائید و در صورتی که دچار شکستگی و یا له شدگی و یا کسری قطعات داخلی و از این قبیل بود از تحویل گرفتن کالا خودداری نمائید.

در صورت انصراف از خرید در صورتی که هنوز کالا را دریافت ننموده اید با فروشگاه نورکالا تماس بگیرید تا وجه آن به حساب شما عودت شود . در صورتی که کالا را دریافت نموده اید به شرط سلامت کالا فورا آنرا تحویل  و وجه پرداختی را پس بگیرید